Byzantion Fest Cennet Bahçesi’nde!

Byzantion Fest, 6-7 Temmuz’da Burgazada Cennet Bahçesi’nde gerçekleşecek! Bu yıl sekizincisi gerçekleşecek olan festival, 2014 yılından itibaren 50’den fazla bağımsız müzik grubuna ev sahipliği yaptı. Byzantion Fest bir alt kültür müzik festivalidir.

Festivalin ilk günü (6 Temmuz), Yunanistanlı One Man Drop, Finlandiyalı Atomatons, Haossaa, The Raws, Reptilians From Andromeda, Secondhand Underpants ve Cupboard Creek çıkıyor. Ayrıca sabah 9’da yoga seansı var! Festivalin ikinci günü ise (7 Temmuz) pek çok bağımsız DJ’e ev sahipliği yapan Kadıköylü Radyo Modyan’ın küratörlüğünde gerçekleşecek. Age Reform, Osilator, JTamul, RedRice, Nil Glvre, ve Braderin sahne alacak. Festival, Amerikan halk müziğinden psikedelik, noise, punk, garaj rock ve elektronik müzik gibi pek çok farklı müzik türünü içerisinde barındırıyor.

Sınırlı ön satış biletlerini Kadıköy Karga’dan 30 TL’ye satın alabilir veya 40 TL’ye festival günü kapıdan satın alabilirsiniz.

Yazın, hafta sonlarınızı İstanbul’un bunaltıcılığı yerine Burgazada’da geçirmenizi tavsiye ediyoruz! Byzantion Fest aynı zamanda bir hafta sonra yine Burgazada Cennet Bahçesi’nde gerçekleşecek Wunderfest 6.2’nin pre-party etkinliği olma niteliğini taşımakta.

https://www.facebook.com/events/2121523111238909/

Afiş: Ozan Aktuna

Alara Çelik

Paylaş
GodBud Artık Spotify’da!

GodBud Artık Spotify’da!

İstanbullu Stoner/Doom üçlüsü GodBud’ı artık Spotify’dan dinleyebilirsiniz!

Grapes In The Mouth’dan Yeni Şarkı ve Klip!

Grapes In The Mouth’dan Yeni Şarkı ve Klip!

Türkiye’nin başarılı Metalcore gruplarından biri olan Grapes In The Mouth yeni bir şarkı yayımladı ve bunu da güzel bir kliple paylaştı!

Burgazada Music Festival ile Ağustosa Merhaba!

Burgazada Music Festival ile Ağustosa Merhaba!

3 Ağustos’ta Burgazada Music Festival, Cennet Bahçesi Burgazada’da sizi bekliyor!

Granul’ün İlk Ep’si Yayımlandı!

Granul’ün İlk Ep’si Yayımlandı!

Granul, ilk EP’si ”Verbose”u yayımladı!

Al’York’dan Yeni Single!

Al’York’dan Yeni Single!

Al’York’dan yeni single geldi!

Gaddar ve Cosmic Bir Konser!

Gaddar ve Cosmic Bir Konser!

19 Temmuz 2019’da yani bu Cuma, Karga Kadıköy’de Gaddar ve Cosmic Wings konseri var!