Metal Konserleri

Sólstafir

Progresif, Black ve Viking metalin köklü isimlerinden Sólstafir İstanbul’a geliyor. 15 Aralık günü Zorlu Studio’da dinleyebileceğimiz İzlandali post-metal grubu 1995’de kuruldu. Sæþór Maríus Sæþórsson (gitar), Svavar Austmann (bas), Hallgrímur Jón Hallgrímson (bateri) ve Aðalbjörn Tryggvason’dan (gitar ve vokal) oluşan grup bize İzlanda’yı dinletecek.

Behemoth

En son 2015 Rock Off’da Türkiye’ye gelen Behemoth, 5 Ekim’de çıkan “I Loved You At Your Darkest” albümlerinin turnesi kapsamında 23 Şubat’ta Volkswagen Arena’ya geliyor. 27 yıldır Black metal yapan Behemoth sınırları zorlamaya devam ediyor. İlk zamanlarından beri çok tepki çeken şarkıları ve klipleriyle Behemoth bizi sevindirmeyi yeni albümüyle de başardı. 23 Şubat’ta ilginç bir gece bizi bekliyor.

Nervosa

Brezilyalı thrash metal grubu Nervosa %100 Metal konserleri kapsamında 17 Nisan’da ilk kez İstanbul’da. If Performance Hall Beşiktaş’a gelicek olan grup 3 kadından oluşuyor. Fernanda Lira (bas ve vokal), Prika Amaral (gitar) ve Luana Dametto’dan (bateri) oluşan grup Downfall Of Mankind albümlerinin turnesi kapsamında geliyor. Bu kadınlar mosh pitleri çok seviyor. Konsere gittiğinizde dikkatli olun!

Septicflesh

Yunan senfonik death metal grubu Septicflesh 1990’da kuruldu. Daha önce 2015 Headbangers’ Weekend’e de gelen grup bu sefer 11 Mayıs 2019’da Zorlu PSM Studio’ya geliyor. Grup, Spiros Antoniou (bas, vokal), Christos Antoniou (gitar), Sotiris Vayenas (gitar, vokal) ve Kerim ‘’Krimh’’ Lechner’den (Bateri) oluşuyor Sert bir gece olacak hazırlanın!

Alara Çelik

Paylaş
GodBud Artık Spotify’da!

GodBud Artık Spotify’da!

İstanbullu Stoner/Doom üçlüsü GodBud’ı artık Spotify’dan dinleyebilirsiniz!

Grapes In The Mouth’dan Yeni Şarkı ve Klip!

Grapes In The Mouth’dan Yeni Şarkı ve Klip!

Türkiye’nin başarılı Metalcore gruplarından biri olan Grapes In The Mouth yeni bir şarkı yayımladı ve bunu da güzel bir kliple paylaştı!

Burgazada Music Festival ile Ağustosa Merhaba!

Burgazada Music Festival ile Ağustosa Merhaba!

3 Ağustos’ta Burgazada Music Festival, Cennet Bahçesi Burgazada’da sizi bekliyor!

Granul’ün İlk Ep’si Yayımlandı!

Granul’ün İlk Ep’si Yayımlandı!

Granul, ilk EP’si ”Verbose”u yayımladı!

Al’York’dan Yeni Single!

Al’York’dan Yeni Single!

Al’York’dan yeni single geldi!

Gaddar ve Cosmic Bir Konser!

Gaddar ve Cosmic Bir Konser!

19 Temmuz 2019’da yani bu Cuma, Karga Kadıköy’de Gaddar ve Cosmic Wings konseri var!