Metal Konserleri

Sólstafir

Progresif, Black ve Viking metalin köklü isimlerinden Sólstafir İstanbul’a geliyor. 15 Aralık günü Zorlu Studio’da dinleyebileceğimiz İzlandali post-metal grubu 1995’de kuruldu. Sæþór Maríus Sæþórsson (gitar), Svavar Austmann (bas), Hallgrímur Jón Hallgrímson (bateri) ve Aðalbjörn Tryggvason’dan (gitar ve vokal) oluşan grup bize İzlanda’yı dinletecek.

Behemoth

En son 2015 Rock Off’da Türkiye’ye gelen Behemoth, 5 Ekim’de çıkan “I Loved You At Your Darkest” albümlerinin turnesi kapsamında 23 Şubat’ta Volkswagen Arena’ya geliyor. 27 yıldır Black metal yapan Behemoth sınırları zorlamaya devam ediyor. İlk zamanlarından beri çok tepki çeken şarkıları ve klipleriyle Behemoth bizi sevindirmeyi yeni albümüyle de başardı. 23 Şubat’ta ilginç bir gece bizi bekliyor.

Nervosa

Brezilyalı thrash metal grubu Nervosa %100 Metal konserleri kapsamında 17 Nisan’da ilk kez İstanbul’da. If Performance Hall Beşiktaş’a gelicek olan grup 3 kadından oluşuyor. Fernanda Lira (bas ve vokal), Prika Amaral (gitar) ve Luana Dametto’dan (bateri) oluşan grup Downfall Of Mankind albümlerinin turnesi kapsamında geliyor. Bu kadınlar mosh pitleri çok seviyor. Konsere gittiğinizde dikkatli olun!

Septicflesh

Yunan senfonik death metal grubu Septicflesh 1990’da kuruldu. Daha önce 2015 Headbangers’ Weekend’e de gelen grup bu sefer 11 Mayıs 2019’da Zorlu PSM Studio’ya geliyor. Grup, Spiros Antoniou (bas, vokal), Christos Antoniou (gitar), Sotiris Vayenas (gitar, vokal) ve Kerim ‘’Krimh’’ Lechner’den (Bateri) oluşuyor Sert bir gece olacak hazırlanın!

Alara Çelik

Paylaş
Eylül Deniz’den Yeni EP!

Eylül Deniz’den Yeni EP!

Daha önceden Redrice olarak bilinen Eylül Deniz 2 şarkılık bir EP yayınladı!

Reptilians From Andromeda’dan Yeni EP!

Reptilians From Andromeda’dan Yeni EP!

Reptilians From Andromeda’nın yeni Ep’si “Bloodlust Of The Doll Witch” yayınlandı!

dEUS İstanbul’a Geliyor!

dEUS İstanbul’a Geliyor!

Antwerp, Belçikalı art-rock grubu dEUS, “The Ideal Crash” albümünün 20.yıl şerefine düzenlediği Avrupa turnesi kapsamında 13 Haziran’da Zorlu PSM Studio’ya geliyor…

10 Şubat’ta Ne Yapacağız ?

10 Şubat’ta Ne Yapacağız ?

Aynı günde iki efsanenin konseri var. Zor bir seçim…

Al’York’dan Yeni Klip!

Al’York’dan Yeni Klip!

Al’York 26 Kasım’da yayınlanan single’ı ‘’We’re Gonna Burn Here’’ için klip çekmiş…

Tsar B İlk Defa Türkiye’ye Geliyor!

Tsar B İlk Defa Türkiye’ye Geliyor!

Tsar B, Belçikalı prodüktör Justine Bourgeus’un R&B projesi.‘’The Games I Played’’ in turnesi kapsamında 7 Aralık’ta İstanbul’a, Salon’a geliyor…