To My Lonely Sik Kid’den Yeni EP!

To My Lonely Sik Kid’in yeni EP’si ‘’Things You Shouldn’t Hear’’ Kafadan Kontak Records tarafından 9 Haziran’da yayınlandı. ‘’Things You Shouldn’t Hear’’ demolardan ve ev kayıtlarından oluşuyor. EP’nin kapağını incelemenizi tavsiye ederim.

Ep hakkında Can ‘’Bunlar 2015-2018 arası tek başıma veya nadiren bazı arkadaşlarımla kaydettiğim demolar ve ev kayıtları. Bazılarının amacı sadece demo olmakken bazıları ise üzerinde daha fazla zaman harcanmış ve o zaman tamamlanmış olarak yayınlanan şarkılar. Bu şarkıların bazıları şu anda hala setlistimizde ve konserlerde çalıyoruz. Şarkıların ve projenin evrimini görmek bence hoş. Bazıları o kadar farklı bir hal aldı ki tanımak bile bu eski kayıtlardan zor. Bu yaz kayıt sürecinde olduğumuz yeni materyallerle de yan yana koyup dinlemek bence ilginç olacak, nerden nereye misali. Tolga Özbey’e ve Kafadan Kontak Record’s a çok teşekkürler şarkıları yayınladıkları ve derlemekte yardım ettikleri için.’’ diyor.

To My Lonely Sik Kid, daha hayattan umudunu kesmemiş (biraz şüpheli ama olsun), bir şeyler yapmaya çalışan dört insandan oluşuyor. Can Demirok’un solo projesi olarak başlıyor ve sonradan Arda Evren (drums), Eren Semi Dönmez (bass) ve Erdem Ünal’ın (guitar) katılmasıyla dört kişilik bir garage-indie rock grubuna dönüşüyor.

To My Lonely Sik Kid 15 Haziran’da Cennet Bahçesi Burgazada Açılış Partisi’nde açılışı yapacak. Canlı olarak çok eğlenceliler ve etkinlik ücretsiz mutlaka gidin!

https://kafadankontak.bandcamp.com/album/to-my-lonely-sik-kid-demos-home-recordings-things-you-shouldnt-hear

Alara Çelik

Paylaş
Sinanılmaz İlk Şarkısını Yayımladı!

Sinanılmaz İlk Şarkısını Yayımladı!

Sinanılmaz ilk şarkısı ”Dönmem Asla”yı yayımladı!

Frozen Clouds’dan Yeni Video!

Frozen Clouds’dan Yeni Video!

Frozen Clouds ”Palm Tree Oblivion” albümünden ”Distress Shapes My Flesh” şarkısının müzik videosunu yayımladı!

Razor Inc. İlk Albümünü Yayımladı!

Razor Inc. İlk Albümünü Yayımladı!

Razor Inc. ilk albümü “The Road”ı yayımladı!

3pillie ve Dirty Kebab’dan Yeni Şarkı

3pillie ve Dirty Kebab’dan Yeni Şarkı

3pillie ve Dirty Kebab yeni şarkı ”CPU Rises”ı yayımladı!

Zaf’dan Yeni Tekli!

Zaf’dan Yeni Tekli!

Zaf yeni teklisi ”İnsanlarla Büyüyorum”u yayımladı!

Emir Erdem’den Yeni Tekli!

Emir Erdem’den Yeni Tekli!

Emir Erdem’in yeni teklisi “1812” yayımlandı!